“Vrhunska zabava”
Komentar o hotelu Kuca Velikana

Kuca Velikana
Komentar je napisan: 15. mart 2017. sa mobilne aplikacije

U vreme kasnog rucka posetili smo visoko rangirani objekat u skadarliji. Na spratu je bilo dosta starijih ljudi koji su dosli na poziv domacina kako smo saznali. Promocija rucno prosivenih jorgana, jastucnica i tankih duseka je izazvala veliko interesovanje. Erupcija odusevljenja je nastala poklanjanjem krpa i peskira. Pljustali su popusti a navala penzionera je krenula kao lavina. Ludo smo se zabavili pa smo obrok ostavili za kasnije.

2  Hvala korisniku janjus
Napišite komentar

Komentar je napisan: 21. januar 2017.

Veoma lepa proslava zahvaljujuci dobroj atmosferi i muzici. Hranu su svi gosti pohvalili, jer su porcije dovoljne i ukusne.

Hvala korisniku Marina B
Komentar je napisan: 3. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Jako lijep ambijent, odlicna hrana, izbor vina, pristupacne cijene...
Usluga vise nego dobra, tamburasi vrhunski...
Topao lokal, takva i atmosfera...predpraznicno raspolozenje, ukrasen sa ukusom, dosta svjezeg cvijeca...
Sve pohvale

Hvala korisniku batojakic
Komentar je napisan: 12. novembar 2016.

Morao sam da se javim zbog mnoštva komentara posetilaca kojima je, gle čuda, to prvi post. I svi pišu bajke. Baš slučajno!?!
Na početku, prikladan naziv bi bio "Kuća prvaka", jer su u njoj živeli prvaci Narodnog pozorišta. Prvak glume je daleko od velikana. pretencioznost na svakom koraku.
Ambijent je sterilan, ali hajde da kažemo da je to stvar ukusa, nekome se možda sviđa ta vrsta muzejske otmenosti. Po utiscima našeg društva, nije za restoran.
Predjelo, standardno dobro, ništa posebno, praćeno manjim zemičkama hleba koje mogu da se kupe u svakoj pekari.
Glavno jelo, teletina ispod sača, nije ispod sača ali je ispod proseka. Meni liči da se radi o oobičnom telećem pečenju, koje nije videlo sač i zato je bilo suvo, isečeno tako da je bilo i preivše krupnih komada, u zbiru nedopustvo loše za ono kakvim se restoran samoreklamira.
Dezert: pita sa jabukom i kuga sladoleda od JAGODE. Pita je zaista bila sjajna, ali je to potpuno anulirano kuglom sladoleda ne od vanile, nego jagode. Komentar konobara "nije bio drugi u radnji" dovoljno govori o svemu. Ako nije bilo od vanile ne služi se drugi sladoled, a ne da od maneg propusta praviš veći.
Izbor domaćih vina je bio vrlo dobar.
Muzika, neprijatna, neuigrana, napadna za bakšiš, došla čim smo seli. Još jedan nepovoljan utisak.
Ukupan utisak je ispod prosečan dodatno pojačan samohavlospevnim "debitantskim" (komentarima.
Kako sada stvari stoje, restoran jeeste mlad, ali je u "poslednjoj ligi Skadarlije" i moraće mnogo da se potrudi da dođe do zlatne sredine. Onoliko koliko se trudi na najmanje birtmnm polju, kontraproduktivnom markeitngu.

6  Hvala korisniku Refile
Komentar je napisan: 24. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Da i od najboljih ima bolji videsmo u Skadarliji. Restoran Kuća Velikana je upravo to! Čestitam kuvarima i konobarima koji su pokazali da su pravi profesionalci.
Hrana je po mom ukusu a usluga profi..
Vidimo se ponovo...

Hvala korisniku AntwerpenGent

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kuca Velikana gledali su i

Kuca Velikana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!