“Najbolja pekara u Beogradu”
Komentar o hotelu La Petite Cantine

La Petite Cantine
Rangiran na 9. mestu od 22 pekare u Beogradu
Komentar je napisan: 12. oktobar 2016.

Svako jutro doručkujemo u Petite Cantine. Najbolji kroasani, pain au chocolat i baget koji postoji u Beogradu. Dugo godina živimo u Parizu i srećni smo što sada i u Beogradu imamo ovako dobru pekaru :-)
Devojke koje drže pekaru su prave francuskinje i vidi se da ne štede na proizvodima koje stavljaju u svoja peciva, tačnije monogo puta sam videla kada im stiže roba i to je najskuplji puter, onda neko posebno brašno..
Toplo preporučujem.

Datum posete: oktobar 2016.
1  Hvala korisniku Michko N

Komentar je napisan: 13. februar 2018.

Datum posete: oktobar 2017.
Komentar je napisan: 10. novembar 2017.

Datum posete: oktobar 2017.
Komentar je napisan: 19. decembar 2016.

Datum posete: decembar 2016.
Komentar je napisan: 14. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Datum posete: oktobar 2016.

Putnici koji su gledali informacije o mestu La Petite Cantine gledali su i

La Petite Cantine – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!