“Jedna je Madre”
Komentar o hotelu Burrito Madre

Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Sta reci sem pravi burito! Karnitas sa zutim pirincem pa crni pasulj, chipotle, kukuruz, kupus..... i svasta jos nesto ljuto i to je to! Rashladis sa limunadom od jagode a zasladis sa curos sa nutelom odlican fast food a da je zdrav! Pa gde ces bolje? Jedna je Madre

Hvala korisniku cicomanija
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. jul 2017.

Poštovani,
hvala Vam na divnom komentaru i odličnoj oceni. Drago nam je da ste zadovoljni našom hranom i uslugom! Nadamo se da ćete nas posetiti opet uskoro!
Sve najbolje,

Napišite komentar

Komentar je napisan: 2. jul 2017.

Osoblje,usluga,hrana,lokacije i enterijeri su na svetskom nivou.Hrana je posebna,zdrava i ukusna.

Hvala korisniku ivanaburittogirl
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 7. jul 2017.

Draga Ivana,
Hvala Vam na pozitivnoj oceni i komentaru. Drago nam je da ste zadovoljni nasom hranom i uslugom! Nadamo se da cete svratiti na burito uskoro.
Sve najbolje,
Burrito Madre

Komentar je napisan: 9. april 2017.

Ambijent lep ali temperatura visoka. Malo zagušljivo. Tortilje domaće, izbor priloga lep. Limunada super. Toalet baš mali. Sve ukupno lepo.

Hvala korisniku 633sa_as
Uros J, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. april 2017.

Dragi 633sa_as,

Hvala na oceni i komentarima. Drago nam je da Vam se izbor priloga dopada i da vam se naše limunade sviđaju.

Očekujemo Vas ponovo u BurritoMadre restoranu!

Srdačan pozdrav,
Madre

Komentar je napisan: 2. april 2017.

Najbolji burito, najbolja usluga, limunade su fenomenalne, da ne goji toliko svakog dana bih jela :D

Hvala korisniku ngavrilov
Uros J, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 7. april 2017.

Draga ngavrilov,

Hvala na oceni i na divnim komentarima.

Madre šalje pozdrave!

Komentar je napisan: 25. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Probali smo svinjski i pileci burito, oba su odlicna. Posebna pohvala za osoblje, vrlo su ljubazni :) Limunada sa malinom fenomenalna. Sve preporuke!

Hvala korisniku IvanaMladen0507
Uros J, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 28. mart 2017.

Draga Ivana,
Hvala na pohvalama.
Očekujemo Vas ponovo u našem restoranu.
Srdačan pozdrav,

Putnici koji su gledali informacije o mestu Burrito Madre gledali su i

Burrito Madre – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!