“Najbolji”
Komentar o hotelu Burrito Madre

Burrito Madre
Komentar je napisan: 5. mart 2018.

Slobodno svratite cim dodjete u Beograd.
Necete pogresiti sta god da uzmete.
Sve je sjajno spremljeno, zdravo i preukusno.
Sami smisljate svoju kombinaciju ukusa.
Preljubazni, mladi ljudi znaju svoj posao i obavljaju ga besprekorno.
Pomoci ce vam pri izboru...

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku Nedostajucik

Komentar je napisan: 19. februar 2018.

Najbolji meksicki burito u sred Beograda!!! Svaka poseta Beogradu mora da sadrzi i jednu posetu Burrito madre

Datum posete: februar 2018.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim restoranom
Hvala korisniku andjaguda
Komentar je napisan: 12. januar 2018.

Uvek volim da svratim na dobar burito. Imaju pravu meksicku ponudu sa predivnim ukusima. Po ceni jednog mozete da se najedete kao da ste jeli kompletan obrok u restoranu. Carnitas je svakako moja preporuka!

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Jasminaden
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. januar 2018.

Zdravo, hvala Vam na odličnom komentaru i preporuci. Mnogo nam je drago da ste zadovoljni našom hranom i ponudom.
Dođite nam opet uskoro!
Burrito Madre

Komentar je napisan: 28. jul 2017.

Originalno, drugačije, zdravo, Meksički! Vrlo ukusan Burrito. Kod burrita u tortilji (domaćoj i sveže napravljenoj) prvo sledi izbor između dve vrste pirinča ili mix povrća, zatim se bira vrsta pasulja i na kraju mesa koje će ići u burrito. (piletina, govedina ili svinjetina, ćufta ili kobasica). Buritto je spreman i nakon dodavanja različitih vrsta priloga po želji (kukuruz, razne salate, slatki ili ljuti sosevi i salse...) ostaje vam samo da uživate u ovom divnom obroku.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Darko M
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. avgust 2017.

Dragi Darko,

Hvala na ovako detaljnoj recenziji! Drago nam je da uživate u našoj hrani!

Madre poziva ponovo u svoj dom.

Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Sta reci sem pravi burito! Karnitas sa zutim pirincem pa crni pasulj, chipotle, kukuruz, kupus..... i svasta jos nesto ljuto i to je to! Rashladis sa limunadom od jagode a zasladis sa curos sa nutelom odlican fast food a da je zdrav! Pa gde ces bolje? Jedna je Madre

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku cicomanija
Edvina I, Guest Relations Manager objekta Burrito Madre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. jul 2017.

Poštovani,
hvala Vam na divnom komentaru i odličnoj oceni. Drago nam je da ste zadovoljni našom hranom i uslugom! Nadamo se da ćete nas posetiti opet uskoro!
Sve najbolje,
Burrito Madre

Putnici koji su gledali informacije o mestu Burrito Madre gledali su i

Burrito Madre – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!