“Divno mesto!”
Komentar o hotelu Sushidream

Sushidream
Opis: Novi projekat tima Coffeedream-a , bogatiji je za vrhunske majstore koji u savršenom ambijentu pripremaju specijalitete japanske kuhinje na jedan potpuno drugačiji način!
Komentar je napisan: 6. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Prvi put sam bila u Sushidreamu i odusevila sam se! Kao pravi ljubitelj sushija, isprobala sam sve sushi restorane u Beogradu ali nijedan mi se nije tako svideo kao Sushidream. Prezadovoljna uslugom, ambijentom i hranom! Svaka preporuka!

Hvala korisniku alexaleksic12
Sushidream B, Guest Relations Manager objekta Sushidream, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 8. februar 2018.

Drago nam je da to čujemo! Hvala Vam puno na preporuci. Nadamo se da ćete nas uskoro opet posetiti!

Komentar je napisan: 5. februar 2018.

Napokon, veoma kvalitetno mestu u Beogradu gde se moze pojesti dobar sushi. Usluga je bila odlicna, hrana je bila takodje odlicna. Preporuka!

Hvala korisniku Le T

Drago nam je što ste prepoznali kvalitet našeg restorana. Hvala Vam na izdvojenom vremenu i na preporuci. Vidimo se uskoro opet!

Komentar je napisan: 9. april 2018. sa mobilne aplikacije

1Sushidream, Guest Relations Manager objekta Sushidream, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 2. avgust 2018.

Komentar je napisan: 20. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Sushidream B, Guest Relations Manager objekta Sushidream, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. januar 2018.

Komentar je napisan: 20. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Sushidream B, Guest Relations Manager objekta Sushidream, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 9. januar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sushidream gledali su i

Sushidream – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!