21 rezultat
Komentar je napisan: 11. avgust 2016.

Odlican nov hotel. Usluga vrhunska sa povoljnim cijenama. Dorucak raznovrstan a sobe veoma ciste sa jako udobnim krevetima. Definitivno moj izbor za sledecu posjetu Beogradu. Ljubazno osoblje i dovoljno mjesta za parking.

Datum boravka: avgust 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku Irenabl
Komentar je napisan: 21. april 2016.

Veoma mi se dopada. Ukusno uređen, moderan enterijer. Izuzetno čisto. Osoblje za svaku pohvalu. Doručak ukusan, raznovrstan i kvalitetan. Odgovarala mi je blizina beogradskog sajma . Inače, jedina primedba se može dati za

Datum boravka: april 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Eugen P
Komentar je napisan: 27. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: maj 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Ivan B, Manager objekta Orasac Garni Hotel, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. maj 2018.

Komentar je napisan: 6. april 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: april 2018.
Komentar je napisan: 7. oktobar 2017.

Datum boravka: septembar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom