“Best macedonian food”
Komentar o hotelu Skopski Merak

Skopski Merak
Rangiran na 4. mestu od 412 Restorani u Skoplju
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 13. januar 2021.

Bili smo u restoran Cardak, najbolji u Skopje, najbolji personal i hrana, moram opet tamo, toplo preporucujem da posetite ovaj restoran!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku darkon2021

Komentar je napisan: 21. januar 2020.

Sve preporuke za ovaj restoran. Hrana je odlična, a konobari ljubazni! Iz centra smo došli taxijem za 200 denara (možda smo mogli proći jeftinije da smo se cjenkali). Ukoliko koristite offline mape lako možete doći do restorana i pješke iz centra ili automobilom.

Datum posete: januar 2020.
1  Hvala korisniku Sara S
Komentar je napisan: 31. jul 2019.

Hrana je prelepa brzo spremljena preporucujem rebro i arapsku pitu i pitu sa kajmakom
Konobari su brzi

Hvala korisniku MillanSs
Komentar je napisan: 30. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Malo smo teže našli put do restorana ali vrijedilo ga je posjetiti. Hrana je predobra, konobari vrlo uljudni i gostoljubivim, čak je bila i živa muzika tako da je atmosfera bila super. Jeli smo svinjska rebarca sa pekarskim krumpirom i naravno tradicionalni gravce na tavce. Cijene pristojne. Sve pohvale. Svakako preporučam.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku 348helenac
Komentar je napisan: 5. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Od strane Tikveš vinarije sam bio pozvan na ručak u ovaj restoran, moram da kažem da je sve bilo iznad očekivanja, ajvar, namaz od patlidžana i dve vrste sira, zatim sirenje za predjelo. Potom pasulj , meso , da podvučem da je sve bilo propraćeno sa Žoltom - lozovom rakijom-
Mix kolača je bio odličan... Definitivno je mesto za svaku preporuku , da se oseti lokalna kuhinja i lokalno gostoprimstvo.
Hvala vam i do skorog viđenja.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Gastroturista1

Putnici koji su gledali informacije o mestu Skopski Merak gledali su i

Skoplje, Skopska oblast

Skopski Merak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!