“Kod Fife”
Komentar o hotelu Fife

Fife
Rangiran na 124. mestu od 515 Restorani u Splitu
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: porodice sa decom, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana, uslužno osoblje. Iako se restoran nalazi blizu rive cijene su pristojne, a kvaliteta hrane na visokoj razini. Ukoliko ste u Splitu, obavezno morate doći kod Fife.

Hvala korisniku 705anamarijab
fifes2020, General Manager objekta Fife, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. avgust 2020.

Hvala puno.

Komentar je napisan: 30. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Dobar restoran sa hranom po domaći na splitskoj rivi... Uslugaje bila ok. Cijene su pristupačne......

Hvala korisniku dujest
Komentar je napisan: 19. avgust 2019.

Prošli put dlaka i plastična gumica u hrani ,a nit izinjennje nismo dobili a sad nismo ni uspjeli sjesti ,jer gazdarica je toliko drska da kaže ,pa zašto ste došli '

Hvala korisniku niksic80
Komentar je napisan: 7. april 2019.

Prilikom posjete Splitu uvijek smo navraćali, ali prije neki dan smo doživili šok! Umjesto prženih lignji dobili lignjune, od kojih smo imali probavnih smetnji, porcije bezobrazno male, vino ljuto i toplo, usluga ispod svakog nivoa struke što se tiče čistoće i posuđa a cijene prevelike u odnosu na ponuđeno. Jednom riječju, sramota!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku Genyus
Komentar je napisan: 3. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Danas, ranije poslijepodne, oko dva sata bili smo na rucku u konobi Fife. Prije svega, hrana je prosjecna. Nista bolje niti gore od tog. Pljeskavica masna, krumpir nezacinjen. Jos bi progledali kroz prste da je samo u tom problem jer nismo gurmani, nego obicna cetiri studenta koja su se htjela počastiti malo bolje jednom u sto godina.

Tako moja prijateljica jede svoju piletinu sa sunkom i sirom i u sred jela naiđe na crnu dlaku od 7-8 cm. Mi pozovemo konobara i obratimo mu se u vezi problema, gdje se on NE isprica, ali ponudi drugo jelo. Prijateljica prihvati drugo jelo, ali zatrazi mjesano meso, ali na stolu uopce nije dobila mjesano meso nego piletinu i komad svinjetine.

Na kraju smo zatrazili racun i konobar je pitao jel sve bilo u redu na sto smo mi odgovorili da je sve u redu, osim pronadene dlake. Konobar se opet NIJE ispricao, nego je rekao da su to kompenzirali drugim jelom. Nije mi jasno kakva je to ugostiteljska kultura, buduci da sam radio kao ugostiteljski djelatnik i nikad mi nije na pamet palo da se na taj nacin ophodim sa nezadovoljnim gostom.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku AnteKnezevic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Fife gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Fife – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!