“Zbog vas cijenim Mišu”
Komentar o hotelu Fabrique

Fabrique
Rangiran na 128. mestu od 505 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 19. jul 2017.

Svaki dan od 8 ista "glazba". Kao da ste u Mostaru pred đamijom, a ne u Splitu pokraj katedrale. Nemam ništa protiv đamija i orijentanog melosa, al brale pretjerali ste. Ne moš svaki dan istu playlistu vrtit. Prvi dan ok, sedmi sam i ja prozujala.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Klara Ć

Komentar je napisan: 14. novembar 2016.

Puno sam cula o Fabrique, pa smo se odlucili i posjetiti to mjesto. No, ocekivala sam vise... Ambijent je ugodan (iako smo sjedili na terasi), jelo (rebarca, krompirici i juha) nisu bili losi, iako sam ocekivala vise,a ne rebarca prelivena kecapom. No cijeli utisak je pokvario mis, koji se uredno setao oko naseg stola. Dodjoh, vidjeh, ali tamo definitvno necu vise jesti. Popiti pice da.

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku danijela_adler
Komentar je napisan: 10. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum posete: januar 2020.
Komentar je napisan: 16. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 14. novembar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Fabrique gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija
Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Fabrique – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!