“NIKAD NIČEGA NEMA”
Komentar o hotelu Cukarin City Center One

Cukarin City Center One
Rangiran na 330. mestu od 509 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 22. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Svaki put kada ovdje dođem nema kolača (smiješno za firma koja je poznata za kolače).
Zadnji put su mi čak dali skroz drugi kolač od onoga kojeg sam naručio "zato jer ga nije bilo" bez da mi ništa nije bilo rečeno ili pitano. Nemojte ići, izaberite drugo.

Hvala korisniku Marco_Mamm1

Komentar je napisan: 21. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 14. avgust 2019.

Komentar je napisan: 23. jun 2018.

Datum posete: jun 2018.
Komentar je napisan: 21. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: jun 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cukarin City Center One gledali su i

Podstrana, Splitsko-dalmatinska županija
Split, Splitsko-dalmatinska županija

Cukarin City Center One – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!