TripAdvisor
Pretraži

“palačinke”

Bajamina - House of Pancakes & Crepes
Rangiran na 5. mestu od 30 desert u Splitu
Komentar je napisan: 25. avgust 2017.

Palačinke su ovdje kao i u starom placu teško sranje, umjesto tankog tijesta dobiješ po kile nedopečenog tijesta za gladnu djecu Afrike sa kojim se boriš 15 minuta. Uopće mi nije jasno odakle im ovakvi degenerični Američki recepti za palačinke. Iz Splita ih sigurno nisu dobili. Da ovo proba moja pokojna baba prevrnula bi se u grobu.

4  Hvala korisniku mladjo

Komentar je napisan: 6. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Jednostavno bozanstveno za sve sladokusce i obozavatelje nutele. Probali smo rafaelo i americke palacinke, jednostavno za prste polizat.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku 619dajanab
Komentar je napisan: 24. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 3. jul 2019.

Komentar je napisan: 15. maj 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajamina - House of Pancakes & Crepes gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bajamina - House of Pancakes & Crepes – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!