“Prva liga!”

Kuhinje: mediteranska, Morska hrana, hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, večera, doručak, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, ručak, večera, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Prvi put smo u Konobi Fetivi..
Oduševljeni smo ambijentom i jednostavnim ali jako ukusnim jelima!Svake pohvale kuharu i konobaru

Hvala korisniku brunabalik

Komentar je napisan: 23. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Malo predirektan ali simpatičan voditelj/konobar. Hrana fina i friška. Minus za takav restoran da nema jedno od dva priloga sa menija,blitvu...i to za ručak u podne.
Cijene primjerene stranim gostima.
Preporučamo

Hvala korisniku 284mirkob
Komentar je napisan: 26. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Tipična Splitska konoba. Meni je nevelik , cijene prilagođene najezdi stranih turista, ali hrana je bila ukusna, porcije dovoljne. Savjet plus: zanemarite jelovnik i pitajte konobara što danas jesti. Ja sam jela brudet od škarpine i škampi s palentom, kojeg uopće nema na meniju- bilo je bolje od jela s menija koje su naručili ostali u mom društvu. Konobari su fini i ljubazni dečki, ostavite im poštenu napojnicu. Kad opet dođem u Split, Fetivi su svakako za ponoviti posjet.

Hvala korisniku sophia m
Komentar je napisan: 1. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Hrana je bila ukusna, konobari vrlo ljubazni, a ambijent pravi dalmatinski. Jeli smo koziji sir, sitnu ribu i na kraju platu za dvoje u kojoj dođe lubin, škampi, fileti tune i mola i salata. Vino je bilo domaće i bilo je vrlo pitko. Sve u svemu lijepo iskustvo.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku AlemH5
Komentar je napisan: 25. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna hrana, kozice na buzaru su bile jako dobro spremljene.
Pravi mediteranski ugodaj, konobari opusteni i ljubazni.
Jedina mana je sta je konoba mala i nemoze puno ljudi stat.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Maja J

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Fetivi gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija
Split, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Fetivi – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!