“Najbolji”
Komentar o hotelu Os Kolac

Os Kolac
Rangiran na 1. mestu od 27 desert u Splitu
Komentar je napisan: 2. decembar 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji kolači u Splitu. Izgled, okus, izbor, cijena sve kako treba biti. Lijepo uređena slastičarna i ljubazno osoblje.Sve pohvale

Hvala korisniku nikolinam437

Komentar je napisan: 25. mart 2019.

definitivno vrijedi posjetiti. probao sam sve kolače iz ponude i svi su doslovno savršeni. ambijent ugodan.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku luka m
Komentar je napisan: 29. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Definitivno najbolji kolaci u gradu te super ljubazno osoblje. Prostor je presladak i super mjesto za popodnevnu kavu i kolac. Probala sam tri vrste do sada i sve su mi super. Kvalitetni sastojci , odlicna cokolada. Opet cemo doci

Datum posete: novembar 2017.
Hvala korisniku Anamarija V
Komentar je napisan: 8. novembar 2017.

Dobri kolači u Splitu. Pravo osvježenje među slastičarnama u Splitu . Da je ponuda malo veća i prostor prostraniji bila bi čista petica.

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku SpadeST
Komentar je napisan: 16. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Os Kolac gledali su i

Podstrana, Splitsko-dalmatinska županija
Split, Splitsko-dalmatinska županija

Os Kolac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!