“Loše”
Komentar o hotelu Biberon Sushi & Bar

Biberon Sushi & Bar
Rangiran na 26. mestu od 513 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Ulje u Biberon wok u izgorjelo, na prejakoj vatri. Porcija mesa smiješna. Povrće uveli, tanjur sa razbijenim rubovima. Ostavio sam na stolu nakon 2 griza, platio i otišao. Da, čekao sam da me primjete 7 min. Da, masno, jako. Pametnom dosta.

Hvala korisniku Crotiger

Komentar je napisan: 11. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Veoma prijatan ambijent. Hrana i usluga na visokom nivou. Tatar od lososa je jedan od najboljih koje sam ikada probao, takodje rolnice imaju autentican ukus.Restoran za svaku preporuku.

Hvala korisniku MrSavic
Komentar je napisan: 2. februar 2020.

Komentar je napisan: 24. maj 2019. sa mobilne aplikacije

biberon_sushi, Manager objekta Biberon Sushi & Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. maj 2019.

Komentar je napisan: 23. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Biberon Sushi & Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Biberon Sushi & Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!