“Odličan restoran”
Komentar o hotelu Biberon Sushi & Bar

Biberon Sushi & Bar
Rangiran na 24. mestu od 515 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Odlična hrana, odlična usluga, predivan ambijent. Uvijek rado odem na ručak s poslovnim partnerima. Toplo bih preporučila svima da posjete.☺️

Hvala korisniku 315dinas

Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Odličan restoran,ponuda svježe ribe na vrhunskom nivou. Sve pohvale osoblju,izričito konobaru Dinu koji nas je posluživao i koji nam je preporučio jadransku tunu koja je bila fenomenalna.

Hvala korisniku Nicktravel12345
Komentar je napisan: 7. jul 2020.

Obavezno probati spicy tuna sushi,jedan od boljih koje sam jeo. Sve pohvale kuhinji i konobaru Dinu.

Hvala korisniku 43mislavh
Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Sjajna usluga, ljubazno osoblje i preukusna hrana! Obavezno probati Philadelphia roll! Tople preporuke i za koktele!

Hvala korisniku jovanat170
Komentar je napisan: 16. februar 2020.

Sjajan susi i prijatan ambijent. Osoblje je veoma ljubazno. Preporuke za sashimi tunu. Vraticemo se. :)

Hvala korisniku sarah952018

Putnici koji su gledali informacije o mestu Biberon Sushi & Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Biberon Sushi & Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!