“Excellent experience!”
Komentar o hotelu Biberon Sushi & Bar

Biberon Sushi & Bar
Rangiran na 19. mestu od 510 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 17. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Vrhunski ambijent i usluga, pogotovo konobar Dino. Biberon roll i Nika roll su su nas oduševile! Vraćamo se sigurno.

Hvala korisniku 211antel

Komentar je napisan: 26. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ugodan ambijent, ljubazno osoblje, napa borba sa štapićima je sretno okončana jako ukusna hrana. Veselimo se ponovnoj posjeti.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Sabina E
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Odlična hrana, odlična usluga, predivan ambijent. Uvijek rado odem na ručak s poslovnim partnerima. Toplo bih preporučila svima da posjete.☺️

Hvala korisniku 315dinas
Komentar je napisan: 8. jul 2020.

Odličan restoran,ponuda svježe ribe na vrhunskom nivou. Sve pohvale osoblju,izričito konobaru Dinu koji nas je posluživao i koji nam je preporučio jadransku tunu koja je bila fenomenalna.

Hvala korisniku Nicktravel12345
Komentar je napisan: 7. jul 2020.

Obavezno probati spicy tuna sushi,jedan od boljih koje sam jeo. Sve pohvale kuhinji i konobaru Dinu.

Hvala korisniku 43mislavh

Putnici koji su gledali informacije o mestu Biberon Sushi & Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Biberon Sushi & Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!