“Super restoran u centru splita”
Komentar o hotelu Laganini

Laganini
Rangiran na 8. mestu od 515 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran je vrlo izvrsan. Posluga je pre oprezna i hrana je odlicna. Sve u svemu super i preporucivo

1  Hvala korisniku W2642MUhelenab
56stiped, Owner objekta Laganini, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Draga Helena B,

zahvaljujemo na lijepim riječima. Jako nam je drago da ste bili zadovoljni hranom i uslugom i nadamo se da ćete nas uskoro ponovo posjetiti.

Lijep pozdrav.

Komentar je napisan: 6. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od retkih restorana u Splitu,pohvalila bih celokupno osoblje a posebno devojku Maju,savrseno mesto za odlicnu veceru sa dragim prijateljima,usluga je bila perfektna,hrana I vise nego izvanredna,za mene I moje prijatelje restoran broj 1 u Splitu,preporucijem restoran svim posetiocima grada...

Hvala korisniku Resort03834760555
Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Sve pohvale za hranu te za Adriana koji je bio super. Svakako se vidimo opet, vjerojatno i u većem broju

Hvala korisniku Tomislav L
Komentar je napisan: 25. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Prekrasan restoran u samom centru grada,
Atmosfera i Usluga fenomenalna....
Mesni carpaccio je naljbolji ikad...

Datum posete: maj 2018.
1  Hvala korisniku stipet2015
Komentar je napisan: 2. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Mali restoran u centru grada s prekranom bastom....
Personal je jako ljubazan pogotovo cura koja je domacica ....
Hrana odlicna , a osoblje prekrasno...

Datum posete: oktobar 2017.
1  Hvala korisniku stipet2015

Putnici koji su gledali informacije o mestu Laganini gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Laganini – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!