“Odlična mesna plata!”
Komentar o hotelu Bakra - Steak & Pizza Bar

Bakra - Steak & Pizza Bar
Rangiran na 21. mestu od 513 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Djevojka i ja smo bili na večeri i jeli platu za dvije osobe. Ne samo da smo se najeli nego je bilo prefino. Preporučam njihov domaći senf koji je bio savršen te nam ga je draga konobarica Silvija spremila dodatno u hranu za ponijeti :) hvala vam i vidimo se opet!

Hvala korisniku ivanrep
Ante P, Manager objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2019.

Dragi Ivane,

Hvala na vašem komentaru i lijepim riječima, Silvija šalje pozdrave.

Drago nam je što vam se svidjela naša hrana i domaći senf i radujemo se vašem ponovnom dolasku.

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Komentar je napisan: 4. decembar 2019.

Dugo smo planirali otići do njih, bili smo ugodno iznenađeni kvalitetom i prezentacijom hrane, steakovi su bili odlično pripremljeni kao i prilog, dobro vino i odlična preporuka jesnskog deserta. Izuzetno ljubazan i uslužan konobar.
Preporuke!

Hvala korisniku damir1911
Ante P, Manager objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. decembar 2019.

Dragi Damire,

Hvala na vašem komentaru, nadamo se da ćete nas uskoro opet posjetiti.

S poštovanjem,

Komentar je napisan: 29. novembar 2019.

Slavili smo rođendan u Bakri i proveli nezaboravnu večer.

Pizze su odlične, iz krušne peći, a steak Rib eye je bia božanstven.

Hvala konobarima i kuharima, vraćamo se što prije.

Hvala korisniku poetinho
Ante P, Manager objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. decembar 2019.

Poštovani,

Hvala vam na komentaru i radujemo se vašem ponovnom dolasku.

Komentar je napisan: 29. novembar 2019.

Malo veća ekipa je bila na večeri i svi smo oduševljeni.

Probali smo veliku mesnu platu nakon dalmatinskog predjela. Atmosfera i uređenje je odlično, slike dalmatinskih i hrvatskih velikana su savršene.

Sve pohvale osoblju i definitivno velike preporuke.

Hvala korisniku Duje L

Dragi Duje,

Hvala vam na komplimentima i preporukama i nadamo se da uskoro opet dolazite.

S poštovanjem,

Komentar je napisan: 29. novembar 2019.

Došli smo prvi put nakon dugo vremena i ostali pozitivno šokirani uređenjem i atmosferom u Bakri.

Restoran je bio pun iako nije bio vikend.

Za predjelo smo probali odličnu suhomesnatu platu, a za ručak muž je jeo Tbone steak, a ja pizzu s kozicama. Malo je reć da smo oduševljeni.

Hvala korisniku petravQ5082YQ

Draga Petra,

Hvala na vašem komentaru, drago nam je da ste oduševljeni.

Nadamo se da ćete nas uskoro opet posjetiti.

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bakra - Steak & Pizza Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bakra - Steak & Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!