“Gost”
Komentar o hotelu Bakra - Steak & Pizza Bar

Bakra - Steak & Pizza Bar
Rangiran na 21. mestu od 511 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Pica je minimalistički opremljena, morao sam je posoliti. Iako je tijesto tanko i siromašno nadjevom sredina je ne pečena, tijesto sirovo.
A naručeni 300 gr, odležani biftek nije ličio na biftek. Prije bi to ličilo na malo deblji šnicel (1 cm debljine) sa puno žila. Da li znate da je biftek okrugao, debel bar dva prsta i da mora biti "pupast"?
Bolje da ne stavljam sliku

Hvala korisniku 916dianp
Ante P, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. decembar 2019.

Teško je odgovoriti na ovakav komentar s obzirom da nitko nikad nije rekao da je pizza neslana ili nepečena.

Isto tako u ponudi nemamo biftek nego ribeye, striploin, t bone, chicago steak pa ne znamo jeli ovo loša šala. U svakom slučaju hvala na vašem komentaru.

1923 od 1.291 komentara

Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Djevojka i ja smo bili na večeri i jeli platu za dvije osobe. Ne samo da smo se najeli nego je bilo prefino. Preporučam njihov domaći senf koji je bio savršen te nam ga je draga konobarica Silvija spremila dodatno u hranu za ponijeti :) hvala vam i vidimo se opet!

Hvala korisniku ivanrep
Ante P, Manager objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2019.

Dragi Ivane,

Hvala na vašem komentaru i lijepim riječima, Silvija šalje pozdrave.

Drago nam je što vam se svidjela naša hrana i domaći senf i radujemo se vašem ponovnom dolasku.

Lijep pozdrav,

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Komentar je napisan: 4. decembar 2019.

Dugo smo planirali otići do njih, bili smo ugodno iznenađeni kvalitetom i prezentacijom hrane, steakovi su bili odlično pripremljeni kao i prilog, dobro vino i odlična preporuka jesnskog deserta. Izuzetno ljubazan i uslužan konobar.
Preporuke!

Hvala korisniku damir1911
Ante P, Manager objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. decembar 2019.

Dragi Damire,

Hvala na vašem komentaru, nadamo se da ćete nas uskoro opet posjetiti.

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Komentar je napisan: 29. novembar 2019.

Slavili smo rođendan u Bakri i proveli nezaboravnu večer.

Pizze su odlične, iz krušne peći, a steak Rib eye je bia božanstven.

Hvala konobarima i kuharima, vraćamo se što prije.

Hvala korisniku poetinho
Ante P, Manager objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. decembar 2019.

Poštovani,

Hvala vam na komentaru i radujemo se vašem ponovnom dolasku.

Lijep pozdrav,

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Komentar je napisan: 29. novembar 2019.

Malo veća ekipa je bila na večeri i svi smo oduševljeni.

Probali smo veliku mesnu platu nakon dalmatinskog predjela. Atmosfera i uređenje je odlično, slike dalmatinskih i hrvatskih velikana su savršene.

Sve pohvale osoblju i definitivno velike preporuke.

Hvala korisniku Duje L

Dragi Duje,

Hvala vam na komplimentima i preporukama i nadamo se da uskoro opet dolazite.

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bakra - Steak & Pizza Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bakra - Steak & Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!