“Večera”
Komentar o hotelu Bakra - Steak & Pizza Bar

Bakra - Steak & Pizza Bar
Rangiran na 28. mestu od 515 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Hrana je bila vrlo ukusna, porcije obilate i sočne. Dočekalo nas je piće dobrodošlice ..također nas je konobar počastio i desertom...odličan i duhovit konobar Vedran nam je uljepšao ovo druženje :) pozz Vedranu od ekipe

Hvala korisniku 150tonik
98antep, Marketing objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Dragi Toni,

Hvala Vam na komplimentima i radujemo se vašem ponovnom dolasku u naš restoran. Vedran šalje velike pozdrave cijeloj ekipi ;).

Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Pizze su božanstveno ukusne. Limunada i narančada su domaće i lijepo pripremljene. Dobili smo piće dobrodošlice - na kuću! Također, ostavili smo kovčege na čuvanje i potpuno je sigurno. Posluga je savršena, sve pohvale Vedranu! Definitivno preporučujemo.

Hvala korisniku GrandTour33203475144

Veliko Vam hvala na komplimentima, iznimno nam je drago što ste uživali u posjeti našem restoranu.
Nadamo se da ćete uskoro opet navratiti u naš restoran.

Lijep pozdrav,

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Komentar je napisan: 30. maj 2020.

Odlična hrana i još bolja usluga. Hvala konobaru Vedranu, a pohvale i svom ostalom osoblju. Definitivno ćemo doći još koji put.

Datum posete: maj 2020.
Hvala korisniku simonacO9626WA
98antep, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. jun 2020.

Draga Simona,

Hvala Vam na lijepim riječima i radujemo se vašem ponovnom dolasku.

Komentar je napisan: 11. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Pizza najbolja u gradu, tanko tijesto vrh, čavapi loši čudnog okusa, pljeskavica dobra, torta čoko i limeta vrh, rakijica od višnje za početak lijepa gesta. Svakako posjetiti.

Hvala korisniku aleksandrab3
98antep, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. april 2020.

Draga Aleksandra,

Zahvaljujemo na vašem komentaru i nadamo se da se vidimo uskoro.

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Komentar je napisan: 8. mart 2020.

Vecera u Bakre bila je savrsena. Pohvale konobaru Marku na izuzetnoj usluzi. Svakako cemo doci opet. :)

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku zrinkaz2020
98antep, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2020.

Draga Zrinka,

Hvala Vam na vašem komentaru, drago nam je da vam se svidila večera i usluga našeg Marka.

Vidimo se opet,

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bakra - Steak & Pizza Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bakra - Steak & Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!