“Uvijek se rado vratimo”
Komentar o hotelu Bakra - Steak & Pizza Bar

Bakra - Steak & Pizza Bar
Rangiran na 28. mestu od 510 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Hrana svaki put savrsena, steak u umaku od papra famozan. Ovaj put nas je posluzivala Silvija koja je iznimno pristupacna i srdacna.

10/10

Hvala korisniku artificialtea
AntePosa, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Pozdrav Artificialtea, hvala na lijepom osvrtu.

Vidimo se opet .

Pozdrav od Bakra & Steak & Pizza Bar teama

Komentar je napisan: 14. oktobar 2020.

Odlična pizza! Lijepo smo bili usluženi. Lijepo mjesto za izaći; pojesti i popiti nešto :) Definitivno dolazimo opet

Hvala korisniku Doroteja V
AntePosa, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. oktobar 2020.

Pozdrav Dorotea, hvala na lijepom osvrtu.

Vidimo se opet .

Pozdrav od Bakra & Steak & Pizza Bar teama

Komentar je napisan: 30. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve na vrhunskoj razini hrana vrhunska, usluga jako brza i na vrhunskoj razini, konobari ljubazni i susretljivi te prihvatljive cijene.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku antev99
AntePosa, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. oktobar 2020.

Dragi Ante, hvala na lijepom komentaru.

Lp

Bakra team

Komentar je napisan: 15. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Dobra usluga, s time ćemo početi. Jeo sam T bone steak i iako sam tražio medium rare, dobio sam well done. Nakon što je konobar dosao i pitao me da li je sve uredu, greška je odmah ispravljena. Unatoč tome mislim da se restoranu na takvom glasu to ne bi trebalo događati. Moja ocjena će biti prosječna jer je kuhinja zakazala, ali konobar je spasio situaciju.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku filipmQ1543VU
AntePosa, Owner objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. septembar 2020.

Pozdrav Filipe,

ako se to zaista tako dogodilo i ako je vaše znanje o steakovima na visokom nivou onda bi trebali znati da se takva greška može lako dogoditi.

Ako ste vidjeli na djelu da naše osoblje to ispravlja bez ikakvih problema onda možete shvatiti politiku 'Bakre' a to je da se svakome gostu maksimalno ugodi.

Lp

Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Hrana je bila vrlo ukusna, porcije obilate i sočne. Dočekalo nas je piće dobrodošlice ..također nas je konobar počastio i desertom...odličan i duhovit konobar Vedran nam je uljepšao ovo druženje :) pozz Vedranu od ekipe

Hvala korisniku 150tonik
98antep, Marketing objekta Bakra - Steak & Pizza Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. avgust 2020.

Dragi Toni,

Hvala Vam na komplimentima i radujemo se vašem ponovnom dolasku u naš restoran. Vedran šalje velike pozdrave cijeloj ekipi ;).

S poštovanjem,

Bakra - Steak & Pizza Bar team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bakra - Steak & Pizza Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bakra - Steak & Pizza Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!