Tripadvisor

“Ručak”
Komentar o hotelu Konoba Babarin

Konoba Babarin
Rangiran na 33. mestu od 548 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 6. avgust 2019.

Prekrasan ambijent, izvrsna usluga, ljubazni i uslužni konobari. Najvažnije od svega hrana je bila odlična. Ručala sam izvrsno pripremljenu dalmatinsku pasticadu,a dečko punjeni lungić. Iako su porcije bile velike i nismo sve mogli pojesti, koliko god su nam oci bile gladne, odlucili smo se zasladiti jos i desertom. Naknadno smo zaključili da je izbor deserta bila najbolja odluka, s obzirom da je bio savršen.
Sve pohvale konobi. Svaka cast :)

Hvala korisniku Matea B

Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Hrana odlična, usluga vrhunska, ambijent super, toplo preporučam za obiteljski, izlazak u paru, poslovni ručak. Jednostavno odlično.

Hvala korisniku Anamarija B
Komentar je napisan: 9. jun 2019.

Hrana odlicna,usluga extra posebni naglasak na konobara Dolica,osjecaj ugodnosti i opustenosti

Hvala korisniku Jelevidakovic
Komentar je napisan: 5. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Napokon tradicionalna hrana na visokom nivou. Gregada za prste polizati, a bifsteak najslađi ikad.
Osoblje komunikativno i uslužno.
Ambijent opuštajuči.

Hvala korisniku bonsailing
Komentar je napisan: 8. oktobar 2018.

Sve pohvale domaćinima !
Prijatno mesto za veceru uz ugodnu muziku. Hrana izvrsna , moj favorit Dagnje na buzaru uz odlicno crveno vino Crljenak Kaštelanski, sorta Zinfandel!
Ljubazni konobari I brza usluga !
Vidimo se ponovo !

Hvala korisniku TCUKB

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Babarin gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Babarin – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!