“Lepo”
Komentar o hotelu Health In

Health In
Rangiran na 119. mestu od 515 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 29. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ne znam da li je bila sipaticnija konobarica ili kuhari.Bila je guzva i bas su zaplivali, Ali sve je bilo super i hrana i usluga.

Hvala korisniku BranimirKrle

Komentar je napisan: 14. jul 2020.

Hrana ukusna,ambijent prijatan,osoblje prijatno I usluzno. Sve na svom mestu,ulepsali su Nam Dan. Obavezno probati piletinu sa kikirikijem.

Hvala korisniku Stefanelllo
Komentar je napisan: 12. jul 2020.

Lepo smo rucali.Pileci burger sa kikirikijem nas je odusevio. Jedina zamerka je slab izbor slatkisa,imaju samo palacinke,ali i one su odlicne :)

Hvala korisniku 496jelisavetap
Komentar je napisan: 12. jul 2020.

Po nepisanom pravilu, u restoranima zdrave hrane služe nezačinjenu hranu. Ovaj restoran to demantira. Sve je bilo preukusno.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Gillardi
Komentar je napisan: 28. jun 2020.

Ukusna I zdrava spiza. Ovo name je tribalo u Splitu. Rizot sa mrkvom je ka bomba,a novi kuhar izgleda ka pirat Barbarosa. Lipo za vidit. Samo napred.

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku 847renatah

Putnici koji su gledali informacije o mestu Health In gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija
Split, Splitsko-dalmatinska županija

Health In – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!