Tripadvisor

“Top”
Komentar o hotelu Trattoria Tavulin

Trattoria Tavulin
Rangiran na 10. mestu od 540 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 14. septembar 2019.

Hrana savršena, ambijent izvrstan, atmosfera ugodna i osoblje odlično. Tuna steak sočan i ukusan. Vino kuće izvanredno.

Hvala korisniku Marina B

Komentar je napisan: 31. avgust 2019.

Sve pohvale. Hrana odlična, ambijent odličan, konobarice simpatične i ljubazne, svaka cast vracamo se opet!!

Hvala korisniku Antonia1469
Komentar je napisan: 18. jul 2019.

Prijateljica i ja smo jele dagnje na buzaru i kozice sa grila. Bilo je jako ukusno i porcije su idealne. Pile smo bijelo vino na preporuku konobara i bio je to izvrstan izbor. Usluga je odlična i ambijent jako ugodan. Preporučujem svakako!

Hvala korisniku 986mari
Komentar je napisan: 14. jul 2019.

Sve pohvale! Moje prijateljice i ja oduševljene smo svime: ponudom, uslugom, atmosferom. Jele smo mesnu platu za 2 osobe, tjesteninu s piletinom, gljivama i tartufatom i burger. Vrhunska hrana, ekstra osoblje i predivan ambijent zaslužuju toplu preporuku!

Hvala korisniku prpica1003
Komentar je napisan: 1. jul 2019.

Odličan,ugodan i predivan ambijent..vrhunska i ukusna hrana,ljubazno osoblje. Svakako preporučam. Definitivno se vraćamo!

Hvala korisniku Andreja Č

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trattoria Tavulin gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Trattoria Tavulin – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!