“Savršeno iskustvo za vrime “Tjedan restorana””
Komentar o hotelu Bajamonti

Bajamonti
Rangiran na 104. mestu od 509 Restorani u Splitu
Kuhinje: hrvatska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: pre 5 nedelja sa mobilne aplikacije

Savršeno iskustvo za vrime “Tjedan restorana”.
Spiza savršena. Jako ljubazno osoblje.
Hrana je jako ukusna sa dozom profinjenosti.
Restoran je klasično uređen. Jako profinjen. Osoblje ima profesionalni outfit.
Rekla bih da je restoran “old school”.
Zrači nekin lipšin vrimenom.
Toaleti su jako uredni i opremljeni.
Sve u svemu famozna usluga.
Definitivno se vraćamo.

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku ivanar1995

Komentar je napisan: 18. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Osim ambijenta i osoblja (konobari su zaista ljubazni i pristupačni), naglasila bih i pohvalu za hranu koja je količinom i okusom jednostavno savršena. Hvala!

Hvala korisniku NorthStar700101
Komentar je napisan: 30. jul 2018.

U Bajamontija se uvijek možete osjećati ugodno, bilo da ste došli na ručak ili samo na piće. Osoblje je uglavnom brzo i uslužno, iako sam na uslugu znao i čekati po desetak minuta. Cijene su više nego u ostalim restoranima sličnog tipa.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku 726ozb
Spalatus, Guest Relations Manager objekta Bajamonti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. avgust 2018.

Hvala vam na vašoj preporuci. Trudimo se ugoditi svakom gostu i drago nam je da ste zadovoljni s našom hranom i atmosferom.

Komentar je napisan: 20. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Osoblje hitno na pedagosko odgojni tecaj,predjelo od 15g katastrofa...glavno jelo: losos sa mini palentom i zlicicom salse,jako ukusno ali bezobrazno mala porcija...i desert kao "slag na kraju" kao neka pjenica od maskarponea sa preljevom od lose cokolade?? KATASTROFA
Ipak je sezona prosla pa ko sljivi nase ljude??jelda..

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku tunsilun
Komentar je napisan: 23. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Bila sam na večeri za vrijeme Tjedna restorana s dvije prijateljice. Iako štekat još nije bio otvoren konobar je samo za nas postavio stol vani jer smo ga zamolile. Hrana je bila izvrsna, ramsteak mekan, desert sočan, jedan od najboljih restorana u Splitu! Konobar, mladi s naočalama ljubazan, simpatičan, uslužan, samo zbog njega bi ponovo jela u Bajamontija.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku Srdana_Split
Denis O, Guest Relations Manager objekta Bajamonti, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. maj 2017.

Dear, thank you for your kind review. Hope to see you again :)

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bajamonti gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bajamonti – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!