2.357 rezultata
1.132
1.132
Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Za ovaj hotel imam samo riječi hvale i sigurna sam da ćemo se uvijek vraćati.
Sobe su predivno uređene i zaključila sam da osoblje jako drži do čistoće. Krevet je preudoban, a onakav pogled na more se ne može naći svugdje. Posebno me oduševila gospođa Mladena s recepcije. Uljepšala nam je boravak u ovom predivnom hotelu.

Datum boravka: novembar 2018.
Hvala korisniku Meander02493410931
Michael C, General Manager objekta Radisson Blu Resort & Spa Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. novembar 2018.

Dear Meander02493410931,

Thank you for evaluating your recent stay at the Radisson Blu Resort & Spa, Split.

It was a pleasure to read that you enjoyed your stay with us to this extent and that you absolutely loved our rooms, the cleanliness of the property, the bed in your room and the beautiful sea view from your balcony. Thank you for praising our team member Mladena. I will personally inform her about your positive words and I am sure that she will be happy and proud about it.

Please follow our social media channels to stay informed of our upcoming news, events and promotions.

We are looking forward to welcoming you again.

Michael Caspar,
General Manager at the Radisson Blu Resort & Spa, Split

Komentar je napisan: 22. septembar 2018.

Idlican hotel. Polozaj za split ne toliko atraktivan. Ali predivan bazen i blizina mora nadoknadjuju sve nedostatke. Izrazito ljubazno osoblje, do sada nisam susreo takvo u hr. Ponovno cu idsjedati tu jer mislim da je no.1 hotel u splitu.

Datum boravka: septembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Komentar je dobijen u partnerstvu sa Radisson Blu
Hvala korisniku borissunjic
Michael C, General Manager objekta Radisson Blu Resort & Spa Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. septembar 2018.

Dear borissunjic,

Thank you very much for your valued feedback.

It was a pleasure to read that you are describing us as the best hotel in Split. You are now definitely one of our loyal customers, so please follow our social media channels to stay informed of our upcoming news, events and promotions.

We are looking forward to welcoming you again.

Michael Caspar,
General Manager at the Radisson Blu Resort & Spa, Split

Komentar je napisan: 5. jun 2018.

Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je dobijen u partnerstvu sa Radisson Blu
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje pojedinačnog putnika, a ne kompanije TripAdvisor LLC niti njenih partnera.
Komentar je napisan: 26. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Dobar hotel,na odlicnoj lokaciji, ali ima jos dosta prostora za napredovanje. Sobe su velike i prostrane ali vec na nekim mjestima unistene. U nasoj sobi je bio otrgnut komad vrata od ormara. Osoblje ljubazno, ali jako usporeno.

Datum boravka: decembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku mkovacicjr
Michael C, General Manager objekta Radisson Blu Resort & Spa Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. februar 2017.

Dear mkovacicjr,
Thank you for your review of hotel Radisson Blu Resort, Split. We are glad that you liked our rooms. Your comments about staff and shape of furniture will be forwarded to rest of management and considered for further improvements. Please contact us trough e-mail with more information about your stay and details you didn't like.
Michael Caspar
General Manager at Radisson Blu Resort, Split

Komentar je napisan: 23. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Bar tri do cetiri puta godisnje boravimo u ovom hotelu i uvek smo prezadovoljni. Osoblje hotela je uvek predusetljivo i veoma profesionalno. Posebno su divni u restoranu Capar (moram da izdvojim konobaricu gospodju Mladenku koja se izuzetno trudi da se svaki gost oseca veoma prijatno). Za svaku preporuku je brodet koji sluze u ovom restoranu, a necete zazaliti ako narucite bilo sta sa menija. Koliko su nam rekli spremaju novi jelovnik pa jedva cekamo da vidimo sta je gospodin Dario Sajatovic, izvrsni glavni kuvar smislio. Najveca mana ovog hotela je lokacija, necete imati lep pogled zbog neuredjenog okruzenja i nezavrsene zgrade neposredno pored, a istorijski deo grada Splita je dosta daleko. Ipak, osoblje hotela ce uciniti sve da vas boravak bude za pamcenje.

Datum boravka: novembar 2016.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku jelena l
Toni N, Online Coordinator objekta Radisson Blu Resort & Spa Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. novembar 2016.

Draga Jelena,

Zahvaljujemo na Vašem pozitivnom komentaru o hotelu Radisson Blu Resort, Split. Drago nam je da Vam se svidjela naša hrana i usluga. Veselimo se Vašem idućem boravku tokom kojeg će te imati priliku kušati naš novi meni.

Srdačan pozdrav,
Radisson Blu Resort, Split tim