Savršena

Savršena placa cara dioklecijana, potjece jos iz 3 stoljeća, te je jedna od najocuvanijih placa na... pročitajte više

Komentar je napisan: 15. avgust 2020.
miroalen
Split, Hrvatska
Januarska poseta

Komentar je napisan: 19. januar 2020.
Miloš B
Pročitajte sve komentare (9.360)

9.360 rezultata
5.771
2.692
5.771
2.692
Komentar je napisan: 19. januar 2020.

Lep stari deo Splita posetio sam u januaru zahvaljujući drugu koji sad tu iznajmljuje stančić. Čudan je osećaj kada idete uskim ulicama i trgovima gde nema žive duže jer je ovo van sezone. U svakom slučaju, mnogo lepo mesto. Podseća me na Veneciju.

Datum aktivnosti: januar 2020.
Hvala korisniku Miloš B
Komentar je napisan: 5. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Kada ste u Splitu ovo je mjesto koje treba obavezno posjetiti. U samom centru grada, uz rivu. Idealno za rashlafigi se unutar podruma i zidina u vruće ljetne dane.

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku Mirela M
Komentar je napisan: 31. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo jednostavno morate doziviti , unikatna palaca cara Dioklecijana , koja datira iz 3 stoljeca , car Dioklecijan je napravio palacu kao svoj ljetnikovac , te je mislio na svaki detalj , takva gradevina je fascinantna , pogotovo zato sto je vise od 80 posto očuvana , ovo morate posjetiti i doziviti ,

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku 929tonit
Komentar je napisan: 2. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Svaki put kad nakon nekoliko godina još od djetinjstva prošećem po Dioklecijanovoj palači osjećam se posebno. Takvih monumenta nema "na svitu". Osjećaj pripadnosti svjetskoj povjesnoj baštini je prisutan u svakom kamenu.
"Nima Splita do Splita!"

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku klompar
Komentar je napisan: 28. februar 2019.

Super napravljen bazar! Nije mi prvi put vidjeti ga , svaki put se oduševim. Lijepe rukotvorine, prijatni prodavci, bravo !

Datum aktivnosti: februar 2019.
Hvala korisniku Banjec