TripAdvisor

“Večera”
Komentar o hotelu Konoba Korta

Konoba Korta
Rangiran na 48. mestu od 541 Restorani u Splitu
Kuhinje: mediteranska, hrvatska, vinski bar
Pogodno za: romantični
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 14. avgust 2019.

Prekrasan restoran u centru grada s jako ukusnom hranom. Oduševila me domaća pašticada i jako ukusni kolač od smokava. Definitivno preporučujem svima da svrate i osjete čari Splitske mediterantske kuhinje.

Hvala korisniku stipic1
lucijaor, Manager objekta Konoba Korta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. avgust 2019.

Dragi stipic1,

hvala na komentaru, bit će nam zadovoljstvo ponovno Vas ugostiti!

Komentar je napisan: 2. jul 2019.

Očekivala sam više na osnovu fotografija na društvenim mrežama, no hrana je bila prosječna. Jeli smo pašticadu i brudet od lignji. pojeli smo, ali je nedostajalo dosta ljubavi u toj spizi...

Hvala korisniku Dani_croatia
lucijaor, Manager objekta Konoba Korta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. avgust 2019.

Draga Dani_croatia,

hvala Vam na posjetu, rado ćemo Vas ponovno ugostiti i pokazati kako ipak puno ljubavi stigne u naše tećice ;)

Komentar je napisan: 25. april 2019. sa mobilne aplikacije

Изванредна локација, изврсна гастрономска понуда, те веома љубазно особље. Увек ћу радо навратити овде!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Adi A
lucijaor, Manager objekta Konoba Korta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. april 2019.

Dear Adi A,

thank you for the nice words, we hope to see you again!

Komentar je napisan: 18. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Jeli smo domaće njoke u šalši od kozica i škampa i brudet od sipe i boba: baš kao što smo očekivali- fino, sa žlicom, a ukusno, morsko i domaće.
Ukupna cijena za dvije osobe, dva slijeda i čaša vina : tristotinjak kuna.
Osoblje je ljubazno i uslužno.
Za svaku preporuku!

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku sophia m
Lucija O, Manager objekta Konoba Korta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. oktobar 2018.

Draga sophia m,

zadovoljstvo nam je čuti da ste uživali. Rado ćemo Vas ponovno ugostiti te se nadamo da se vidimo uskoro!

Komentar je napisan: 27. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Ako želite uživati u pravim domaćim dalmatinskim jelima na pravom ste mjestu. Najbolje ocjene za ambijent, osoblje i izuzetno ukusna jela. :)

Hvala korisniku nedajseines
Lucija O, Manager objekta Konoba Korta, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. avgust 2018.

Draga nedajseines,

hvala na Vašem komentaru, nadamo se da ćemo imati priliku ponovno Vas ugostiti!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Korta gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Korta – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!