“Munchmallow sa ražnja”

Rangiran na 16. mestu od 509 Restorani u Splitu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, večera, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, večera, rezervacije
Komentar je napisan: 18. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Gladna sam,di ćemo? - Pa nemam, pojma, upiši na google maps. Šta bude najbliže tu ćemo sist. - Ok.
I tako, prvi random restoran, čini se ok, kad ono, do nas došeta najuslužniji i pristupačniji konobar u gradu, Petar, koji se pobrinuo da nam cijelu večer ništa ne nedostaje. Posluživao nas je slasnim i obilnim porcijama jela, u kojima kreativnosti neke cure iz kuhinje, nije manjkalo. Dapače, s iznenađenjem smo dočekali svaki dio jela, a posebno desert od kojih je pažnju najviše ukrao kolač Čokoladni brownie, kojega smo svojevoljno nazvali Munchmallow sa ražnja. Nećemo vam odati tajnu zašto. Dođite i oduševite se!

Hvala korisniku 97dinob

Komentar je napisan: 13. novembar 2020.

Super hrana, super usluga. Svakako za preporuku, i za sve pohvale!!!
Uvijek sve na visokom nivou

Hvala korisniku zeljkop469
Komentar je napisan: 12. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ugodan ambijent, hrana i posluga od strane Petra na visokom nivou. Profesionalna posluga, hrana jako ukusna i porcije su vise nego dovoljne. Preporucam svakome !

Hvala korisniku G9985FNivanp
Komentar je napisan: 25. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Glazirana svinjska rebarca su bila preukusna. Vrhunska usluga zahvaljujući konobaru Petru! Sigurno ćemo se vratiti!

Hvala korisniku paulabK2165TI
Komentar je napisan: 30. septembar 2020.

Jako ukusna hrana, naročito Wellington steak. Izvrsna usluga, sve pohvale za konobara Petra. Tople preporuke za ovo mjesto.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Luka6364

Putnici koji su gledali informacije o mestu CHOPS GRILL Steak & Seafood gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

CHOPS GRILL Steak & Seafood – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!