“Rucak”

Rangiran na 11. mestu od 516 Restorani u Splitu
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, večera, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, večera, rezervacije
Komentar je napisan: 24. mart 2021. sa mobilne aplikacije

Savrseno sve od usluge, divna konobarica, jako draga i simpaticna, do savrsene spize, najbolje u gradu

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku 448_eljanab

Komentar je napisan: 19. mart 2021. sa mobilne aplikacije

Škampi, makaruni i školjke su jako fino pripremljeni i svježi. Sve pohvale kuhinji i izuzetno ljubaznom osoblju.

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku 123445Z
Komentar je napisan: 26. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Toplo preporučam ovo prekrasno mjesto.
Konobar Petar kao i ostatak osoblja su profesionalni i jako susretljivi. Hrana je izvrsna

Hvala korisniku vinkok539
Komentar je napisan: 18. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Gladna sam,di ćemo? - Pa nemam, pojma, upiši na google maps. Šta bude najbliže tu ćemo sist. - Ok.
I tako, prvi random restoran, čini se ok, kad ono, do nas došeta najuslužniji i pristupačniji konobar u gradu, Petar, koji se pobrinuo da nam cijelu večer ništa ne nedostaje. Posluživao nas je slasnim i obilnim porcijama jela, u kojima kreativnosti neke cure iz kuhinje, nije manjkalo. Dapače, s iznenađenjem smo dočekali svaki dio jela, a posebno desert od kojih je pažnju najviše ukrao kolač Čokoladni brownie, kojega smo svojevoljno nazvali Munchmallow sa ražnja. Nećemo vam odati tajnu zašto. Dođite i oduševite se!

Hvala korisniku 97dinob
Komentar je napisan: 13. novembar 2020.

Super hrana, super usluga. Svakako za preporuku, i za sve pohvale!!!
Uvijek sve na visokom nivou

Hvala korisniku zeljkop469

Putnici koji su gledali informacije o mestu CHOPS GRILL Steak & Seafood gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

CHOPS GRILL Steak & Seafood – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!