“Odlična konoba”

Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac
Rangiran na 51. mestu od 512 Restorani u Splitu
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Usluga i hrana na vrhunskom nivou.

Divlja komarča i blitva uz lipu preporuku crnog vina su me oborili s nogu. Izbor svježe ribe velik i raznolik.

Sve za pohvalu i preporuka naravno.

Hvala korisniku Bat0099
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. decembar 2019.

Dragi Bat,

Hvala vam na vašem komentaru i nadamo se da ćete nas uskoro opet posjetiti i probati jedno od naših specijaliteta.

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Sve preporuke. Hrana super, usluga isti. Konobar Tonći je najbolji. Obavezno svratiti kad ste u Splitu.

Hvala korisniku Z5531RAmanuelam
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. decembar 2019.

Poštovani,

Hvala vam lijepa na komentaru u Tonćijevo ime i u ime cijele ekipe naše konobe.

Nadamo se da ćete i vi uskoro opet svratiti,

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 4. decembar 2019.

Tradicionalna konoba s bogatim izborom domaćih jela i vina. Osim što smo bili oduševljeni jelom, vrlo profesionalno i ljubazno osoblje je učinilo našu večeru još ugodnijom. Osobno bih preporučila ovu konobu svakome tko posjeti Split.

Hvala korisniku anakP5158IA
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. decembar 2019.

Hvala vam lijepa na komentaru,

iznimno nam je drago vidjeti da vam se svidjela naša usluga i spiza i nadamo se da ćete opet uskoro svratiti.

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Odličan restoran, izvrsna hrana, cijena korektna a osoblje profesionalno, pristojno i simpatično. Hvala Toni na svemu, vidimo se!
Boduli

Hvala korisniku joskop2017
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. decembar 2019.

Dragi Joško,

Hvala na vašem komentaru, drago nam je da ste uživali.

Nadamo se da se vidimo uskoro,

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 28. novembar 2019.

Ugodna dalmatinska atmosfera koju okusite na ovom mjestu. Uz uslugu i osoblje kao što je Tonči osjećate se bolje nego kod kuće. Definitivno preporučam ovo mjesto.

Hvala korisniku enamales09
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. novembar 2019.

Draga Ena,

Hvala vam na komentaru, drago nam je da se osjećate barem kao kod kuće ;).

Dođite nam opet,

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!