“Savršena hrana, najbolje osoblje u gradu!”

Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac
Rangiran na 51. mestu od 512 Restorani u Splitu
Kuhinje: hrvatska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 12. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Otkrile smo slučajno najbolji restoran u gradu, na prvu nas je oduševila domaća atmosfera koju servira konobar Toni na samom ulasku u restoran! Takav doček i uslugu nismo nigdje imale. Jako fina hrana, brzi chef i odlična rakija koju nam je Toni donesao kao aperitiv, zagrijale su naša ♥️ i sigurno se ponovo vraćamo baš u tu malu konobu koja ima dušu! 5/5

Hvala korisniku ketyspageti
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. decembar 2019.

Draga Kety,

U Tonijevo ime i u ime cijele ekipe zahvaljujemo se na ovom vašem predivnom komentaru.

Naravno, radujemo se vašem ponovnom dolasku u našu konobu.

Lijep pozdrav,

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Na poslovnom putu na preporuku kolege došlo na ručak u konobu Lučac u blizini centra Splita. Bravo i kuharima i konobarima jelo je bilo super ukusno. Doć ćemo opet

Hvala korisniku mehobora11

Poštovani Meho,

Hvala na vašim lijepim riječima i drago nam je što ćete opet doći.

Čekamo vas ;),

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Gosti iz Vrbasa, SRB, odusevljeni Splitom, prijatnim i dobronamernim ljudima, zahvaljuju se osoblju konobe Lucac na izvrsnoj hrani picu i ljubaznosti. Osecali smo se kao kod kuce, najvise zahvaljujuci sarmantnom Toniju, odlicnom konobaru i jos boljem coveku. Veliki pozdrav za sve, vidimo se opet, sigurno!

1  Hvala korisniku Gasods
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Dragi gosti iz Vrbasa,

Hvala vam na lijepim riječima u ime cijele ekipe Konobe - Pizzerie Lučac, a posebno od našeg Tonija koji je oduševljen vašim komentarom.

Nadamo se da ćete nas uskoro opet posjetiti,

Lijep pozdrav ;).

Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Usluga i hrana na vrhunskom nivou.

Divlja komarča i blitva uz lipu preporuku crnog vina su me oborili s nogu. Izbor svježe ribe velik i raznolik.

Sve za pohvalu i preporuka naravno.

Hvala korisniku Bat0099
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. decembar 2019.

Dragi Bat,

Hvala vam na vašem komentaru i nadamo se da ćete nas uskoro opet posjetiti i probati jedno od naših specijaliteta.

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Sve preporuke. Hrana super, usluga isti. Konobar Tonći je najbolji. Obavezno svratiti kad ste u Splitu.

Hvala korisniku Z5531RAmanuelam
Ante P, Manager objekta Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. decembar 2019.

Poštovani,

Hvala vam lijepa na komentaru u Tonćijevo ime i u ime cijele ekipe naše konobe.

Nadamo se da ćete i vi uskoro opet svratiti,

Konoba - Pizzeria Lučac team.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Restaurant Konoba - Pizzeria Lucac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!