“Poslovni rucak”

Kuhinje: suši, Morska hrana
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan servis, koobar Andrija je bio ljubazan i od velike pomoci, usluzan.
Hrana je bila jako uskusna, kao i uvijek. Lijepo aranzirano.

Definitivno cemo se vratit

Hvala korisniku joniu2015
56stiped, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Dragi Joni U,

zahvaljujemo na lijepim riječima. Drago nam je da ste uživali i nadamo se da ćete nas posjetiti ponovo.

Lijep pozdrav.

Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Super restoran s jako ugodnim i pristupacnim osobljem i super hranom. Najbolji sushi u gradu. Sve preporuke!! 5*

Hvala korisniku 572kristinaj
Komentar je napisan: 12. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji sushi ikad! Omjer cijene i kvalitete odličan! Osoblje simpatično i ljubazno. Mi domaći imamo čak i popust. Tople preporuke!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku zjakovcic
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Usluga odlicna..Prekrasna atmosvera i jos bolja hrana.Probali smo neka od jela..Za preporuku je sve jer smo vec treci put ovidije i samo pohvale za sva jela..

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku mariomQ8332RQ
Komentar je napisan: 19. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Dosla san prije par dana s prijateljicom. Probat susi,
Hrana je bila solidna. Usluga grozna nezainteresirana strasno. A cjene su bile pre visoke

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku Katarina K
Denis O, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. april 2017.

Poštovana, hvala na poruci. Trudit ćemo se da budemo bolji

Putnici koji su gledali informacije o mestu Adriatic Sushi & Oyster Bar Split gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Adriatic Sushi & Oyster Bar Split – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!