“Ugodno iznenadjeni”

Kuhinje: suši, Morska hrana
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Na društvenim mrežama smo vidjeli da je restoran renovinar te smo ga odlučili posjetiti. Bili smo i prošlih ljeta i ostali smo ugodno iznenaďeni, ovo je jako dignulo ljestvicu ostalim ugostiteljskim objektima u Splitu. Jeli smo za start kamenice na grillu sa maslinovim uljem i Grana padano sirom. Nakon toga smo imali gambere u tempuri te nikad bolji tartar od kozica. Za treci slijed smo imali sushi rolice, koje su za razliku od prošlih godina napravile veći odmak prema izvornom Japanskom sushiju, nema u ponudi kao prošlih godina rolica kojima je riža obojana aditivima za bojanje kolača, što nas jako veseli jer nam je novo osoblje ostavilo dojam da znaju što rade. Počašćeni smo sa desertom na kraju, američkim palaćinkama sa philadelphia sirom i moči sladoledom. Posluživao nas je konobar Andrija. Jako ugodno iskustvo. Svaka preporuka te želim ekipi da nastavi u istom ritmu.

Hvala korisniku 50anteb
56stiped, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Dragi AnteB,

zahvaljujemo na lijepim riječima. Drago nam je da ste uživali i nadamo se da ćete nas posjetiti ponovo.

Lijep pozdrav.

Komentar je napisan: 1. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan servis, koobar Andrija je bio ljubazan i od velike pomoci, usluzan.
Hrana je bila jako uskusna, kao i uvijek. Lijepo aranzirano.

Definitivno cemo se vratit

Hvala korisniku joniu2015

Dragi Joni U,

Lijep pozdrav.

Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Super restoran s jako ugodnim i pristupacnim osobljem i super hranom. Najbolji sushi u gradu. Sve preporuke!! 5*

Hvala korisniku 572kristinaj
Komentar je napisan: 12. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Najbolji sushi ikad! Omjer cijene i kvalitete odličan! Osoblje simpatično i ljubazno. Mi domaći imamo čak i popust. Tople preporuke!

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku zjakovcic
Komentar je napisan: 23. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Usluga odlicna..Prekrasna atmosvera i jos bolja hrana.Probali smo neka od jela..Za preporuku je sve jer smo vec treci put ovidije i samo pohvale za sva jela..

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku mariomQ8332RQ

Putnici koji su gledali informacije o mestu Adriatic Sushi & Oyster Bar Split gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Adriatic Sushi & Oyster Bar Split – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!