“Usluzno osoblje, drzi do kvalitete”

Adriatic Sushi & Oyster Bar Split
Rangiran na 4. mestu od 510 Restorani u Splitu
Kuhinje: suši, Morska hrana
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Usluzno osoblje, drzi do kvalitete usluge i namirnica. Hrana ukusna, izbor vina na visokoj razini i ponuda coctaila vrlo zanimljiva

Hvala korisniku mateo1908
56stiped, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Dragi Mateo,

drago nam je da ste uživali u našem restoranu. Nadamo se da ćete nas ponovno posjetiti!

Srdačan pozdrav!

Komentar je napisan: 27. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicna lokacija u centru grada, ljubazno profesionalno osoblje i brza usluga
Najbolji sushi u Splitu definitivno
Topla preporuka!

Hvala korisniku MartinaM2549
56stiped, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. avgust 2020.

Draga Martina M,

zahvaljujemo na lijepim riječima. Drago nam je da ste uživali i nadamo se da ćete nas posjetiti ponovo.

Lijep pozdrav.

Komentar je napisan: 20. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran, nas konobar Adrian odradio je posao profesionalno, savjesno i na visokom nivou. Hvala restoranu Adriatic, Adrianu i cijelom osoblju na divnoj veceri.

Paula.

Hvala korisniku paula17121992
56stiped, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. septembar 2020.

Draga Paula,

hvala Vam na lijepim riječima. Drago nam je da ste zadovoljni uslugom i hranom u našem restoranu. Nadamo se da ćete nas ponovno posjetiti.

Srdačan pozdrav.

Komentar je napisan: 20. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Izvrsna usluga Andrije, hrana takoder, a Hugo najbolji kojeg sam probala. Vracamo se svakako ponovno

Hvala korisniku stellah925

Draga Stella H,

Srdačan pozdrav.

Komentar je napisan: 16. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan sushi

Hrana je odlicna i ukusna. Jeli smo tunu i brancina, maki losos i california rolls. Njamiii Super konobar Adrijan.

Hvala korisniku antoniomilka
56stiped, Owner objekta Adriatic Sushi & Oyster Bar Split, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. avgust 2020.

Dragi Antonio,

Lijep pozdrav.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Adriatic Sushi & Oyster Bar Split gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Adriatic Sushi & Oyster Bar Split – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!