Tripadvisor

Kuhinje: evropska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 10. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana izbalansirani okusi da pozelite da uzivate u hrani a da to sto dulje traje...
Usluga vrhunska!

Hvala korisniku Mara Š

Komentar je napisan: 3. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Bila sam na veceri s momkom,pozitivno sam iznenadjena hranom koja je preukusna,sami ambijent je top a cura sto nas je sluzila tako simpaticna, nazalost joj ne znam ime ali je plavusa i jako je ljubazna i draga :) hrana top,usluga besprijekorna preporucujem svakako! :)

Hvala korisniku martinaanic56
Komentar je napisan: 18. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicni okusi u zanimljivim kombinacijama za koje mislite da nisu spojive... odlicno i usluzno osoblje i super lokacija...

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku O9308VPmariob
Komentar je napisan: 4. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Sve je bilo bas savrseno.Hrana, vino, prezentacija jela i vina.Abijent ugodan.Veliki izbor jako dobrih vina.Super!

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku Smile_just_smile
Komentar je napisan: 23. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Više puta bio u ovom restoranu i uvijek na visokom nivou.
Odlicno slozen meni, ukusna hrana, dobar izbor vina, dobra usluga, vrhunski uređen lokal.
Jedno od mjesta u kojima u Splitu treba pojesti ručak/večeru!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku 633petar_

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bokeria Kitchen & Wine Bar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Bokeria Kitchen & Wine Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!