Super

Bili smo na blue cave turi, vidjeli smo predivna mjesta na hrvatskim otocima. Toni i Nina su bili... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Marko I
Great experience! 👍☀️

Prijateljica i ja smo se odlučile za izlet u organizaciji Mayer chartera iz razloga što su imali... pročitajte više

Roberta K

Komentar je napisan: 7. septembar 2019.

Preubava tura, mnogu ubavi mesta,ja preporacuvam na sekoj, Karlo bese predobar, ako slucajno ve nanese pat barajte go za skiper

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku t2704
Komentar je napisan: 20. avgust 2019.

Imali smo super doživljaj sa najboljim skiperom Alex!! Lijepo je posto nas nije bilo toliko ljudi na brodu, tako da smo se osjećali kao na privatnom izletu.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku Costic_sp
Komentar je napisan: 7. april 2019. sa mobilne aplikacije

Na svu srecu vrijeme nam je bilo odlicno i tura jos zanimljivija zahvaljujuci Mariu. Icemo opet sigurno.

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku saram339
Komentar je napisan: 20. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Prekrasan izlet uz odlicnog skipera! Ivuce, obavio si odlican posao, brod je vrlo brz a djeca su bila odusevljena rezanjem valova a vidjeli smo i dupine!

Datum aktivnosti: jul 2017.
Hvala korisniku GiantCro
Komentar je napisan: 18. septembar 2019.

Datum aktivnosti: septembar 2019.