“🔝”
Komentar o hotelu Konoba Barkarola

Konoba Barkarola
Rangiran na 145. mestu od 512 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 14. decembar 2019.

Super hrana, usluga vrhunska; posebne pohvale konobarici Vesni. Ugodna atmosfera uz muziku uživo. Čista desetka

Hvala korisniku FaniBB

Komentar je napisan: 15. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Ugodna atmosfera, prekrasan pogled,susretljiv vlasnik, izvrsna hrana,moj bakalar na bjelo vise nego odlican. Posluga izvrsna konobarica koja zna svoj posao ,ugodno drustvo i sto ces vise.Preporucamo a mi dolazimo ponovo i to uskoro

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku miroi21
Komentar je napisan: 18. mart 2018. sa mobilne aplikacije

odlicna riblja juha. pasticada od tune odlicna.
mesna pasticada s njokima isto top.
jako pristupacna cijena u dnevnom meniu ( riblja juha + pasticada od tune 70kn)
ugodno uredjeno, dobar pogled.
preporuka!

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku lukap857
Komentar je napisan: 26. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Bili smo na veceri posluzivao nas je konobar Toni.Usluga odlicna,hrana jos bolja. Neka nam Toni i svi u Barkarola budu veseli i zdravi. ❤️

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku stipet2015
Komentar je napisan: 18. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Danas popodne bili smo na ručku u restoranu Barkarola.
Osim divnog pogleda i ugođaja, jako fine i ukusne hrane moram pohvaliti i osoblje restorana koje je izuzetno ljubazno .
Preporučila bih ga svima koji žele jesti finu hranu ( danas nas je oduševio crni rižot i hrskavi kruh ), a nalazi se na predivnom mjestu sa pogledom na lučicu! Danas je dan bio sunčan i topao za ovo doba godine pa smo kavicu popili na terasi
Već prvom prilikom idemo na ručak u Barkarolu

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Marin M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Barkarola gledali su i

Trogir, Splitsko-dalmatinska županija
Split, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba Barkarola – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!