“Ocjena”
Komentar o hotelu Konoba - Pizzeria Stari Mornar

Konoba - Pizzeria Stari Mornar
Rangiran na 213. mestu od 513 Restorani u Splitu
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga izvanredna,ponuda odlična. Bila sam s prijateljima, dočekao nas je prekrasan rezerviran stol i jako uslužna djelatnica. Naručili smo sve po preporuci i nismo pogriješili. Ugođaj je bio prekrasan.

Hvala korisniku Danijela R

Komentar je napisan: 29. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Vrlo kvalitetna i svježe ulovljena riba; kovač (šanpjer), komarča (orada), lubin...pripremana na otvorenom roštilju. Fantastična riblja juha od više vrsta ribe. Odličan izbor više od 50 vrsti vina. Preporučam vrhunsko vino pošip. Diskretna posluga i umjerene cijene. Sigurno ćete se vratiti.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku 726ozb
Komentar je napisan: 10. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Super usluga i hrana. Odlicna juha od povrća te mesna plata za dvije osobe. Domaći kruh iz krusne peći.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku stipelucic44
Komentar je napisan: 3. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Rezervirali stol za 10 osoba. Cekali preko sat i pol vremena obicni rostilj i kad smo ga docekali dobili smo krvavo meso... Voditelj nije htio doci se ispricati

Hvala korisniku 513petarr
Komentar je napisan: 6. jul 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba - Pizzeria Stari Mornar gledali su i

Split, Splitsko-dalmatinska županija

Konoba - Pizzeria Stari Mornar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!