“Fantastično”
Komentar o hotelu Orka Restaurant

Orka Restaurant
Rangiran na 32. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Jako ljepi restoran na Lapadskoj obali. Jedan od boljih restorana u Dubrovniku.Preljepa Tarasa,jako dobro osoblje,hrana vrhunska i ljepi izbor vina. Sve preporuke za restoran. Hvala Orka, hvala osoblju na lijepom gostoprimstvu...

Hvala korisniku 614milem

Komentar je napisan: 29. maj 2019.

Imal smo obiteljski ručak u ovom prekrasnom restoranu, svaka pohvala za izvrsnu hranu i uslugu. Sve je bilo izvrsno od početka do kraja. Hvala još jednom na savršenom ručku i pažnji koju ste nam posvetili! Vidimo se sigurno opet!

Hvala korisniku ZdravkoMi
Komentar je napisan: 20. april 2019. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za ovaj restoran!Takodje i za apartmane!Sve sto vam je potrebno za idealan odmor potrazite u restornu Orka i uzivajte u raznim vrstama hrane i pica!

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku VesnaVekicaVeki
Komentar je napisan: 18. april 2019. sa mobilne aplikacije

Fenomenalno,sve pohvale.Jedan od najboljih restorana u gradu!Posjetite ga i uzivajte u prijatnom ambijentu i raznim vrstama hrane i pica!

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Cokoladatelevizor
Komentar je napisan: 6. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Misli smo sjesti vanka na taracu ali nazalost je bila zatvorena zbog vremena, sjeli smo unutra naravno sve rijeci hvale od ugodaja, hrane, pica te posluge!! 10/10

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku 580marijar

Putnici koji su gledali informacije o mestu Orka Restaurant gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Orka Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!