“Odličan”
Komentar o hotelu Orka Restaurant

Orka Restaurant
Rangiran na 29. mestu od 406 Restorani u Dubrovniku
Komentar je napisan: 22. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Super restoran, odlična hrana i usluga. Restoran se nalazi u blizini Marine Frapa. Odličnomjesto za večeru uz zalazak sunca i pogled na more sa vanjske tarace.

Hvala korisniku 898ljiljanad

Komentar je napisan: 4. septembar 2020.

Odlicna hrana,osoblje ljubazno i prijatno,terasa ima predivan pogled.Jednostavno mjesto koje morate posjetiti.

Hvala korisniku robertasoldo133
Komentar je napisan: 19. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Hrana super, top usluga i osoblje vrhunsko!!! Prelijepi pogled na grušku marinu. Toplo preporučujem svima!!!

Hvala korisniku vlahor2020
Komentar je napisan: 5. avgust 2020.

Jako ljepi restoran na Lapadskoj obali. Jedan od boljih restorana u Dubrovniku.Preljepa Tarasa,jako dobro osoblje,hrana vrhunska i ljepi izbor vina. Sve preporuke za restoran. Hvala Orka, hvala osoblju na lijepom gostoprimstvu...

Hvala korisniku 614milem
Komentar je napisan: 29. maj 2019.

Imal smo obiteljski ručak u ovom prekrasnom restoranu, svaka pohvala za izvrsnu hranu i uslugu. Sve je bilo izvrsno od početka do kraja. Hvala još jednom na savršenom ručku i pažnji koju ste nam posvetili! Vidimo se sigurno opet!

Hvala korisniku ZdravkoMi

Putnici koji su gledali informacije o mestu Orka Restaurant gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Orka Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!