“Best of the best!! 🔝🔝🔝”
Komentar o hotelu Trattoria Carmen

Trattoria Carmen
Rangiran na 17. mestu od 404 Restorani u Dubrovniku
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Jako fina hrana, ugodno osoblje, vino.. odlična lokacija, mirno mjesto, i ozon za mir i uživanje unutar starog grada.
Lijepo se osjećati u takvom ugostiteljskom objektu u kojem paze na svaki detalj.
Preporučujem.. i drugi bi se Restorani trebali ugledati na ovakav način rada i odnosa s gostima

1  Hvala korisniku ivanmatejm
Ivona Z, Owner objekta Trattoria Carmen, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. avgust 2017.

Dragi Ivan,

Zahvaljujemo se što ste izdvojili svoje dragocjeno vrijeme i napisali ovaj divan osvrt.

Iznimno smo sretni kad čujemo da su gosti uživali u našoj kuhinji, usluzi i ambijentu.

Ovakve tople riječi od gostiju dodatno nas motiviraju da budemo još bolji u onome što volimo.

Nadamo se da ćemo imati još prilika za ugostiti Vas u našoj Trattoriji Capriccio.

Srdačan pozdrav,

Trattoria Capriccio team

Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Komentar je napisan: 5. jun 2019.

Komentar je napisan: 26. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trattoria Carmen gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Trattoria Carmen – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!