“Obavezno posjetiti”
Komentar o hotelu Fast Food Republic

Fast Food Republic
Rangiran na 38. mestu od 407 Restorani u Dubrovniku

Lokacija je na samom Stradunu, savrsen ambijent, hrana preukusna, cool tim mladih ljudi.. dobre porcije a cijene pristupacne. Vrijedi posjetiti ukoliko ste u blizini. Moja preporuka, i vracam se prvom prilikom

Hvala korisniku kbiocic

Komentar je napisan: 18. avgust 2020.

Penne Republic čista petica , osoblje zabavno ,fast food na odličnoj lokaciji,super cijene

Hvala korisniku 597katicap
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Mozda bi se usudio rec i najbolji hamburger koji sam jeo meso socno puno okusa pecivo vrlo mekano a osoblje vrlo srdacno

Hvala korisniku 200dragan_
Komentar je napisan: 20. jul 2020.

Pene s plodovima mora u kombinaciji s sladoledom od parmezana nestao sasvim novo (must try) osoblje vrlo ljubazno ,cijene vrlo prihvatljive

Hvala korisniku 840irenaj
Komentar je napisan: 7. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Odlično i ljubazno osoblje i vrlo pristupačno. Hvala što postojite burgeri su odlični. Moja preporuka

Hvala korisniku Antonio P

Putnici koji su gledali informacije o mestu Fast Food Republic gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Fast Food Republic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!