“Vrt”
Komentar o hotelu Aquarius

Aquarius
Rangiran na 210. mestu od 404 Restorani u Dubrovniku
Pogodno za: lokalna kuhinja, romantični
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 5. mart 2021.

Ugodno mjesto, najviše nas je dojmilo to sto konoba ima svoj vrt na prvom katu, koje je jako ugodno mjesto. Hrana je odlična a osoblje ljubazno.

Hvala korisniku 798ivanaf
gabrri, Owner objekta Aquarius, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. mart 2021.

Komentar je napisan: 17. februar 2021.

Uživali smo u hrani i atmosferi u vrtu na prvom katu, ugodno mjesto, hrana je odlična ništa moderno, kao u moje bake. Svakome bi preporučila osoblje ugodno i srdačno.

Hvala korisniku 525lupit

Komentar je napisan: 28. septembar 2020.

Bili smo u konobi pili karlovacko pivo i kusali najbolju hranu u gradu Dbk.Jeli smo riblju platu i povrce na zaru

Hvala korisniku mariogM2689RB
gabrri, Owner objekta Aquarius, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 29. septembar 2020.

Komentar je napisan: 18. septembar 2020.

Jako jako ukusno i dobro dobro.hrana je ujusna i posluga je jako dobra.zadovoljan sam i ponovono cu se vratiti

Hvala korisniku Sejosejosejo
gabrri, Owner objekta Aquarius, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. septembar 2020.

Komentar je napisan: 15. septembar 2020.

Raj na zemlji jako jako dobra hrana plus izuzetna usluga i jako jako dobri domacini koji su ljubazni i fini jako

Hvala korisniku MISKOF2
gabrri, Owner objekta Aquarius, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. septembar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Aquarius gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Aquarius – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!