Poruka od Tripadvisora:Ovaj objekat je privremeno zatvoren do 01.03.2021.
Ex Yu vremeplov

Komentar je napisan: 21. april 2019.
IgorKrstanov99

Komentar je napisan: 21. april 2019.

Odlično iskustvo! Muzej crvene povijesti, prije svega, krasi autentičnost postava i interijera. Osjećao sam se kao da me vremeplov vratio duboko u prošlo stoljeće. Eksponati i priče koje stoje pored, svjedoče na izvanredan i objektivan način o životu "malog" čovjeka u socijalizmu. Edukativno i zabavno! Imao sam priliku naučiti razliku između socijalizma i komunizma, informirati se o zloglasnim tajnim službama, ali i sjesti za volan kultnog Yuga, razgledavati stare vinile legendarnih pjevača, kupiti originalan notes Muzeja kao suvenir i uspomenu na posjet ovom super mjestu. Za osoblje muzeja imam samo riječi hvale, profesionalnost i ljubaznost na visokom nivou! Topla preporuka svim posjetiteljima Dubrovnika!

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku IgorKrstanov99
RedHistoryMuseum, Public Relations Manager objekta Red History Museum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. april 2019.

Pozdrav Igor,

Puno ti hvala na ovome komentaru. Drago nam je da si uživao u našem "vremeplovu". Nadamo se da će se i drugi zabaviti poput tebe.

Komentar je napisan: 8. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: mart 2020.
RedHistoryMuseum, Public Relations Manager objekta Red History Museum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 10. mart 2020.

Komentar je napisan: 5. mart 2020.

Datum aktivnosti: februar 2020.
RedHistoryMuseum, Public Relations Manager objekta Red History Museum, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. mart 2020.

Komentar je napisan: 21. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Datum aktivnosti: novembar 2019.