“Preporuka”
Komentar o hotelu Lucin Kantun

Lucin Kantun
Rangiran na 12. mestu od 406 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: mediteranska
Pogodno za: specijalne prilike, romantični, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: ručak, večera, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 26. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Topla preporuka svima za ugodnu i toplu atmosferu te savršenu hranu izvrsnog izgleda i ukusa .

Dođite i uživajte! ♡

Hvala korisniku kaates2020
ivanar458, Marketing objekta Lucin Kantun, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. decembar 2020.

Puno hvala na lijepim riječima!

Komentar je napisan: 12. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Jeli smo ja i cura rolice,tacose od trgane svinjetine i janjetinu u umaku od meda i lavande. Ne znam sto izdvojiti jednostavno je sve bilo savršeno. Ambijent je divan pravi Lucin kutak,a konobaru i kuharu sve pohvale na ljubaznosti,sigurno smo ponovno tu!

Hvala korisniku marijetak2016
ivanar458, Marketing objekta Lucin Kantun, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. novembar 2020.

Draga Marijeta,

puno hvala na lijepim riječima. Dođite nam opet!

Komentar je napisan: 24. septembar 2020.

Vrlo ukusna hrana, ugodan ambijent, dobro stolno vino, pristojno osoblje, cijene razumne za dubrovačke standarde. Definitivno planiramo ponovno doći.

Hvala korisniku Ervin_Ri
ivanar458, Marketing objekta Lucin Kantun, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. septembar 2020.

Dragi Ervine,

puno hvala na lijepim riječima. Dođite nam opet.

Komentar je napisan: 10. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan restoran s izuzetnom uslugom, hranom i vinskom kartom, a uz to i predivan ambijent.
Svaka preporuka!

Hvala korisniku Antoniadoko
ivanar458, Marketing objekta Lucin Kantun, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. septembar 2020.

Draga Antonia,

puno hvala! Dođite nam opet!

Komentar je napisan: 10. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Iskrena preporuka za restoran Lucin kantun - odlična hrana, vinska karta, osoblje, ambijent - sve za svaku pohvalu!

Hvala korisniku L4153WDpetram

Puno hvala!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Lucin Kantun gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Lucin Kantun – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!