“Za preporuku”

TuttoBene Pizzeria & Fast Food, Burger Bar - Lapad Bay
Rangiran na 59. mestu od 408 Restorani u Dubrovniku
Komentar je napisan: 7. avgust 2020.

Odlična hrana, brza i ljubazna usluga! Hvala konobaru Borisu! Došli smo po preporuci i stvarno je dobro.

Hvala korisniku 632stjepang
tuttob2018, Owner objekta TuttoBene Pizzeria & Fast Food, Burger Bar - Lapad Bay, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. avgust 2020.

Dragi Stjepane,

hvala na lijepim riječima. Drago nam je što ste uživali u našoj hrani i usluzi. Nadamo se nekom novom susretu.

Svako dobro,
Marko G.
Tutto Bene Marketing Team

Komentar je napisan: 28. jul 2020.

Večeras smo bile ja i frendica na veceri, i baš smo uzivale hrana odlicna, cijene pristupačne i ono najbitnije usluga top! Konobar Milan je bio preljubazan, na raspolaganju non stop, na kraju nas je od kuće 2 puta nudio da nas pocaste, i za kraj nam donio 2 Mohita koji su bili pravo osvježenje za kraj veceri stvarno svaka čast i Milanu i ostatku ekipe! Idem redovito ovdje s obitelji, malim sinom ( prema djeci su posebno frendly uvijek!!), prijateljima, i svaki put nas oduševe ljubaznoscu uvijek se rado vracamo❤ svaka čast!!

Hvala korisniku 81marijanak
tuttob2018, Owner objekta TuttoBene Pizzeria & Fast Food, Burger Bar - Lapad Bay, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. jul 2020.

Draga Mare,

hvala Vam na ovom predivnom komentaru. Radujemo se svakom Vašem dolasku i jako nam znači kad ljudi prepoznaju naš trud i kvalitetu kojom želimo pružiti kompletan doživljaj ugodnog boravka i dobre hrane za sve naše goste. Veselimo se novom susretu,

Svako dobro,

Marko G.
Tutto Bene Marketing Team

Komentar je napisan: 28. jun 2020.

Odlicno okruzenje i hrana super... Ugodjaj je super i osoblje ljubazno.. Opustajuca atmosvera, preporucujem ko bude u blizini neka svrati..

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku micanm2020
Komentar je napisan: 12. januar 2020.

Usluga odlicna,konobari pristojni i profesionalni, jelo super, prostor odlicno sreden, vracam se sigurno opet!!

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku branimirt2020
Komentar je napisan: 27. novembar 2019.

Hrana je odlicna, osoblje jako ljubazno i uvijek pristupacno, docekaju s osmijehom svakoga.
Iznad svih ocekivanja, kao da sam u restoranu gdje me posluzuju profesionalci,a ne u menzi. Svaka cast!

Hvala korisniku 993zrinkav
tuttob2018, General Manager objekta TuttoBene Pizzeria & Fast Food, Burger Bar - Lapad Bay, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. decembar 2019.

Draga 993zrinkav,

hvala Vam na lijepim riječima.
Zaista cijenimo Vaše mišljenje i sretni smo da smo u potpunosti ispunili Vaša očekivanja.
Veselimo se vidjeti Vas ponovno!

Tutto Bene tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu TuttoBene Pizzeria & Fast Food, Burger Bar - Lapad Bay gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

TuttoBene Pizzeria & Fast Food, Burger Bar - Lapad Bay – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!