“Upozoravam na perfidnu prevaru !!!!”
Komentar o hotelu Dalmatino

Dalmatino
Rangiran na 75. mestu od 406 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: Morska hrana, hrvatska
Pogodno za: poslovni sastanci, romantični, specijalne prilike, velike grupe, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 14. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Upozoravam na perfidnu prevaru u ovom lokalu. Na meniju jedna cijena a kod naplate druga cijena. Pitamo konobara dali je porcija makarona sa sosom od jastoga 78 kuna kako stoji na meniu? Odgovor je da. Izvrsimo narudbu. Ali nema jastoga ispod pola kila i cijena ispada 390 kuna. Nakon reklamacije, konobar kaze da je 10 dkg cijena 78 kuna?! Mozda smo mi naivno narucili, ali smatramo da je trebao prije narudbe reci da ne postoji porcija makarona od jastoga za 78 kuna. Vi prosudite sami. Nema gostiju i mislimo da sa ovakvim nacinom poslovanja nece ni biti.

Hvala korisniku 257antea

Komentar je napisan: 23. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Ne komentiram restorane inače, (pogotovo ako je nešto bilo loše) ali za Dalmatino moram napraviti iznimku. Nedavno smo ga posjetili( žena, klinci i ja) i oduševili se. Zajedno smo komentirali da takvo osoblje bi voljeli imati kad bi otvorili svoj restoran. Izbor jela je malo drugačiji od ostalih u okruženju ali ono što sam jeo zaslužuje da se o tome napiše pjesma. Svako ko ga posjeti nek proba pačija prsa sa pireom od batata. Neću opisivati ostala dva jela jer sam na ljetovanju ali moje je bilo rapsodija okusa, savršeno pečena prsa, lagano hrskava ne premasna, sljubljena sa slatkim pireom jednostavno savršeno. Definitivno preporučujem i vraćam se prvom prilikom.

Datum posete: jun 2020.
1  Hvala korisniku Slipper_9
Komentar je napisan: 5. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga , ugodno osoblje
Hrana vrhunska:)
Cijene pristupačne .
Definitivno se vraćamo da ponovimo sve ispočetka :)

Datum posete: mart 2018.
1  Hvala korisniku joleTZ
Komentar je napisan: 23. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Torres_Flo, Public Relations Manager objekta Dalmatino, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 21. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Dalmatino gledali su i

Zaton, Dubrovačko-neretvanska županija

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Dalmatino – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!