Zadovljni

Tura i bila odlicna. Vrlo zabavno i ugodno. Branko je super vodic i vrlo ugodna osoba. Mi smo... pročitajte više

Komentar je napisan: 18. jul 2020.
517lucijav
Pročitajte sve komentare (2.469)

2.469 rezultata
2.225
2.225
Komentar je napisan: 18. jul 2020.

Tura i bila odlicna. Vrlo zabavno i ugodno. Branko je super vodic i vrlo ugodna osoba. Mi smo prezadovoljni.

Datum aktivnosti: jul 2020.
1  Hvala korisniku 517lucijav
DubrovnikWalks, Guest Relations Manager objekta Dubrovnik Walks, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. jul 2020.

Draga Lucija,
hvala Vam na odvojenom vremenu za komentar. Uvijek nas veseli svaka pozitivna ocjerna, a ponajviše 5*. Nadamo se da ste imali ugodan boravak u Dubrovniku.
Srdačan pozdrav od cijelog tima Dubrovnik Walks.

Komentar je napisan: 13. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
DubrovnikWalks, Manager objekta Dubrovnik Walks, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. novembar 2019.

Komentar je napisan: 12. novembar 2019.

Komentar je napisan: 4. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
DubrovnikWalks, Manager objekta Dubrovnik Walks, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. novembar 2019.

Komentar je napisan: 30. oktobar 2019.