“moje mjesto za sushi”

Oyster & Sushi Bar Bota
Rangiran na 2. mestu od 406 Restorani u Dubrovniku
Kuhinje: suši, mediteranska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije

Dubrovnik, ambijent restorana koji je sa njim tako povezan, blizina mora...sushi ciji ja nisam ljubitelj ali mozda se i posle ovog restorana predomislim.

Hvala korisniku marinarC6629RL
Oyster and Sush... B, Owner objekta Oyster & Sushi Bar Bota, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Draga gđa. Marina,

zahvaljujemo na Vašoj posjeti i recenziji.
Unaprijed se radujemo Vašoj sljedećoj posjeti!

Lijep pozdrav,

Komentar je napisan: 20. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke!!!!Odlicna hrana,atmosfera. Ljubazno i srdacno osoblje posebno draga Josipa, definitivno se radujemo povratku.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Coastal51166522556
Komentar je napisan: 14. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Savršeno mjesto sa odličnom spizom i još boljim osobljem. Sve pohvale i preporuke za fenomenalnu večer u Dubrovniku.

Hvala korisniku A9564TLleom
Komentar je napisan: 27. maj 2020.

Izabrali smo sushibox 1 za van. Zamolili smo i za prijateljičinog sina porciju (koju je on sam u glavi složio) dostavljač koji se ujedno i javlja na telefon je bez pogovora preuzeo i našu izmišljenu narudžbu i dostavio u brzom vremenskom roku na adresu. Sushi je bio izvrstan, sočan i ukusan,a za stričeka dostavljača i osoblje sve pohvale. Takvi radnici koji su susretljivi i srdacni zasluzuju biti cijenjeni u današnje vrijeme jer se rijetko nađu. Zasigurno ćemo drugi puta bez razmišljanja zvati opet Bota Šare. Ekipa svaka čast!!!

Datum posete: maj 2020.
1  Hvala korisniku nikolinab123
OysterandSushibarB, General Manager objekta Oyster & Sushi Bar Bota, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. maj 2020.

Draga gđa. Nikolina,

zahvaljujemo na Vašoj narudžbi i na fantastičnoj recenziji. Hvala vam također što ste pohvalili naše sushi kreacije i uslugu koju pružaju članovi našeg tima.

Vaše komentare ćemo vrlo rado podijeliti s cijelim timom.

Lijep pozdrav,

Komentar je napisan: 1. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Svratili bez rezervacije u samotnoj Zimskoj Dubrovackoj veceri.
Usluga i hrana bili odlicni svakako cemo svratit ponovo kad nam se ukaze prilika

1  Hvala korisniku Josip B
Oyster and Sush... B, Owner objekta Oyster & Sushi Bar Bota, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. februar 2020.

Poštovani Josip B.,

zahvaljujemo na Vašoj posjeti i radujemo se što ćemo imati priliku uskoro Vas ponovo ugostiti. Za nadolazeće Valentinovo smo pripremili posebnu ponudu atraktivnih menija, eto prigode :)

Srdačan pozdrav od cijelog Bota tima,
Pero Šare

Putnici koji su gledali informacije o mestu Oyster & Sushi Bar Bota gledali su i

Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija

Oyster & Sushi Bar Bota – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!